ورود به ناحیه کاربری

نکات بسیار مهم!

چنانچه در پروسه ورود به سایت و یا درخواست بازیابی کلمه عبور دچار مشکل شدید، قبل از ادامه کار، به نکات ذکر شده در زیر توجه کنید.


در صورتی که در ورود به سایت از طریق نام کاربری و کلمه عبور خود مشکلی دارید، با کلید میانبر shift + ctrl + delete کوکی های مرورگر خود را پاک کنید و مجدداً سعی کنید. در صورتی که برای پاک کردن کوکی ها به توضیحات بیشتری نیاز داریدبه این صفحه بروید.
  1. اگر کلمه عبورتان را فراموش کرده‌اید، لطفا برای پیشگیری از بروز مشکل، قبل از بازیابی کلمه عبور خود، این متن را مطالعه نمایید!
  2. بعضی از دوستان در مراحل بازیابی کلمه عبورشان، با این مشکل مواجه می‌شوند که ایمیل ارسالی از طرف گروه فاقد لینک فعال سازی است. دلیل بروز این مشکل این است که:
  1. با استفاده از شبکه‌های اجتماعی می‌توانید بدون نیاز به وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور به سایت وارد شوید. کافیست در شبکه اجتماعی مربوطه وارد شوید و اجازه ورود به سایت را تایید کنید.
  2. توجه داشته باشید که ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام نموده‌اید می‌بایست با ایمیل شما در شبکه اجتماعی مربوطه یکسان باشد.
  3. چنانچه برای ثبت نام یا ورود به سایت از شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنید، ایمیلی جهت فعال سازی به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که در صورت عدم فعال سازی ایمیل مربوطه در آینده امکان تغییر پسورد و فعال سازی ایمیل برای شما مقدور نخواهد بود و مسئولیت موارد مربوط به عدم فعال سازی اکانت به عهده شما خواهد بود.