درباره MIE

بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه می دهیم.

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE به ظن وگمان عده ی زیادی از هم وطنان و مشتریان خارج از کشور با توجه به تعداد همکاران و گستردگی کار بی اغراق یکی از برترین موسسات مهاجرت محسوب میشود. حتی در آمریکا و اروپا هم موسساتی با تجهیزات پیشرفته این چنینی و امکانات دیگر تقریبا نادر واندک است، اما موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE با گرایش تخصصی نسبت به مشاوره بنیان روش های نوینی را در ارائه ی خدمات بنا گذاشته و امروز در سراسر جهان و به خصوص برای ایرانیان ای شناخته شده و معتبر و خوش نام محسوب میگردد.

این تمامی امور شما را با توجه به مسائل تخصصی و وکلای تخصصی ارائه خواهد کرد. برای مثال برای امور کیفری از وکلای متخصص در امر کیفری استفاده نموده و برای امور تجارت یا امور حقوقی مرتبط با مسائل ملک و املاک از وکلای متخصص در این کار استفاده میکند. در واقع این بی اغراق یکی از برترین موسسات تخصصی است که از لحظه ی عقد قرارداد وحتی پیش از قرار داد براساس اصول مدیریتی و با مشورت بزرگترین و برترین شرکت های آی تی در دنیا سیستم خاصی را برای مشتری در در نظر گرفته و از لحظه ی عقد قرارداد به طور سیستماتیک برای ارائه خدمات به شما برنامه ی خاصی را دارد.

شما میتوانید با عقد قرارداد با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE از این نظام ویژه ی حقوقی بهره مند شوید؛ مشاوره ی تلفنی وکلای ما اکثرا به طور رایگان و فاقد هزینه می باشد. تمام هموطنان ایرانی در سراسر جهان میتوانند جهت مشاوره ی تلفنی اولیه به طور رایگان با ما تماس گرفته و در صورتی که موضوع حقوقی شما توسط ما قابل انجام بود، مشاوره ی حضوری یا عقد قرارداد را برنامه ریزی کنند.

شما میتوانید با موسسه MIE به صورت مستقیم و یا از طریق دفاتر همکار زمانی را جهت مشاوره رزرو نموده و سپس با وقت قبلی با شخص ایشان مشاوره ی حقوقی داشته باشید. تمامی اعضای ما در مهاجرتی MIE به این موضوع می اندیشند که درچهارچوب قوانین و مقررات حقوقی و قانونی به شما عزیزان خدمات برتر و بهتری را ارائه کرده و صرف نظر از یک ی مشاوره ای و مهاجرتی به عنوان یک ی خدمت گذار مردم ارائه ی طریق و خدمات بنماید. شما میتوانید در موتور جستجوی گوگل وب سایت ما را جستجو نموده و همچنین از طریق تعداد زیادی از موکلین سابق ما ازشما میتوانید در موتور های جستجوی گوگل وب سایت ما را جستجو نموده و همچنین از طریق تعداد زیادی از موکلین سابق ما ازسابقه ی درخشان تحقیق بفرمایید .

در پایان به شما پیشنهاد میکنیم مدارک قانونی این از جمله ثبت قرارداد با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE به عنوان برترین مشاوره ای در اروپا نمایندگی ما ازدانشگاه ها مراکز علمی کاریابی ها موسسات مهاجرتی دیگر را ملاحظه نموده و همچنین آثار عمل ما نظیر احکام دادگستری که به نفع موکلین ما صادر شده ویزا هایی که موکلین ما از طریق مشاوره ی ما اخذ نموده اند و بسیاری دیگر از این مدارک را در همین وب سایت مشاهده فرمایید.چنانچه مایلید با MIE مشاوره داشته باشید توصیه میکنیم در قسمت تماس با ما شماره ی تلفن آن را پیدا نموده و با این مشاوره ی اولیه ی تلفنی رایگان داشته باشید.

از این که وب سایت مهاجرتی MIE را مطالعه نمودید از شما سپاس گزاریم.

تماس با ما